^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zaměstnanci

Pedagogičtí pracovníci

Titul Jméno Funkce Email
Mgr. Bartoňková Alena,MBA zástupce ředitele (třídní VI. A ) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Burgetová Vendula učitelka 2. stupně Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Hamalová Jarmila učitelka 1. stupně (třídní V. B ) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Krásný Vladimír
učitel 2. stupně (třídní VIII. A )
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kalivodová Naděžda zástupce ředitele (třídní II.) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kamarádová Zdeňka učitelka 2. stupně (třídní VIII. B )
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Konvalinková Daniela učitelka 1. stupně (třídní III. B ) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Kobza Tomáš učitel 2.stupně (výchovný poradce) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kurucová Marta učitelka 1. stupně (třídní IV.) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Malý Martin učitel 2. stupně Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Mazáčová Marie učitelka 1. stupně  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Minář Leoš učitel 2. stupně (třídní VII. B ) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Navrátilová Iva ředitelka školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Skoupil Martin učitel 2. stupně (třídní VI. B)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pecherová Silvie učitelka 1. stupně (třídní I. A) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Šenková Martina učitelka 1. stupně (třídní III. A ) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Štenclová Eva učitelka 1. stupně (třídní I. B ) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Talandová Jana učitelka 2. stupně (třídní IX. A ) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Vašková Andrea učitelka 1. stupně (třídní V. A ) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Vavrušová Jana   učitelka 2. stupně (třídní IX. B ) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Vitešníková Jana učitelka 2. stupně  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Urbášková Andrea učitelka 2. stupně Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zahradníková Jitka učitelka 2. stupně (třídní VII. A ) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Asistentky pedagoga

Baklíková Petra 

Hrabalová Marie

Jančíková Klára

Jarolímová Eva

Mgr. Kašná Jana

Majdová Lenka 

Pláňková Alena 

Štenclová Blanka 

 

Školní družina

Čechová Martina ( vychovatelka )

Hrubá Jaroslava ( vychovatelka )

Halouzková Pavlína ( vychovatelka )

Kappelová Martina ( vychovatelka )

Salačová Leona ( vychovatelka )


Školní jídelna

Medková Alena ( vedoucí jídelny )

Benešlová Hana ( vedoucí kuchařka )

Rendová Vladimíra ( kuchařka )

Němečková Jitka ( pracovnice provozu )

 

Provozní zaměstnanci

Kauf Jaromír ( školník )

Číklová Marcela ( uklízečka )

Holoubková Kateřina ( uklízečka)

Krobotová Vlasta ( uklízečka )

Langer Jaromír ( správce MSC )

Langerová Hana ( správce MSC )

Wiedermanová Jana ( školnice)

Copyright © 2015. Základní škola Libina