^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

07. 12. 2021 - Plavecký výcvik

    Během září, října a listopadu žáci III.A, III.B a IV. třídy naší školy absolvovali intenzivní plavecký výcvik, který je součástí výuky tělesné výchovy.

Děti se v družstvech pod vedením zkušených instruktorek plavání učily plavecké dovednosti - splývání, dýchání do vody, potápění se, lovení předmětů ze dna bazénu, skoky do vody. Plavci se zdokonalovali v plaveckých stylech. Nechyběly hry ve vodě a zábavné pomůcky pro výuku plavání. Za odměnu se děti mohly ohřát v prohřívárně nebo si pohrát v bazénu s masážními tryskami, vodopádem a gejzírem.

Všechny děti udělaly velký pokrok, zvýšily si fyzickou zdatnost a obdržely „Mokré vysvědčení“ – doklad o úspěšném absolvování plaveckého výcviku.

3.A

3.B

Copyright © 2015. Základní škola Libina